Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

UŞAK SU ARITMA, Uşak bölgesinde uzun yıllardan bu yana su arıtma sektöründe satış ve satış sonrası destek veren, kurumsallaşma (markalaşma, TPE çalışmalarıyla) konusunda şehrimizin öncü firmaları arasında olup müşteri memnuniyeti odaklı yapılanmasıyla tektir.

Gerek satışını gerçekleştirdiği ürünlerde gerekse sunduğu hizmetlerinde güleryüzlü uzman kadrosuyla ev tipi arıtma, sanayi tipi arıtma, yedek parça ve teknik servis hizmetlerini içeren takip sistemiyle sektörünün Uşak’taki en gözde firmasıdır.

Sektörde daha kalıcı hale gelebilmek adına geçtiğimiz aylarda Ege Bölgesinde yaptığı bir atılımla; dört firmanın bir araya gelerek oluşturulan yapıyla kaliteyi ön plana çıkartılan AQUASTIL markasının üretimine başlanılmıştır.

AQUASTILL güvenilir, hızlı çözümler üreten, güçlü teknik servis ağı ile hizmet vermektedir. Her biri konusunda uzman teknik servis ekibimiz satış öncesi olduğu gibi satış sonrası işlemlerde de önce kalite mantığı ile hareket etmektedir. Müşterilerinin ihtiyaç, talep ve beklentilerini her zaman göz önünde bulundurmaktadır.

İçme suyu ihtiyacını karşılamanın en akıllıca ve sağlıklı yolu, suyu kullanma noktasında profesyonel bir sistemle üretmek ve taze iken tüketmektir.

Çözüm Ortağınız
  • Ev ve ofisler için tezgah altı su arıtma sistemleri
  • Endüstriyel su arıtma çözümleri
  • Satış sonrası teknik servis hizmeti
  • Filtre değişimi takip ve hatırlatma sistemi

Uşak Su Arıtma’dan her hangi bir ürününe sahip olduğunuzda, hızlı çözümler üreten, güçlü teknik servis ağı ile oluşabilecek arızalara en kısa sürede müdahale edilir. Filtre değişim zamanı gelen müşterilerimize düzenli olarak hatırlatma yapılarak oluşturulan randevu neticesinde kaliteli su tüketimine devam etmeleri sağlanır.

Ekibimiz hizmetinizde

Su ve su arıtma sistemleri hakkında aklınıza takılan soruları yanıtlamak ve sizleri daha detaylı bilgilendirmek üzere ekiplerimiz beklemektedir.

Whatsapp
Uşak Su Arıtma
Uşak Su Arıtma
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?